Únor 2010

Já aneb co si myslím o blog.cz

21. února 2010 v 20:33 | Lucka
blog má být něco jako deníček. Já si ho taky založila a byla jsem štěstí bez sebe že mám vlastní stránku. Měla jsem jednoduchý desing který k blogu prostě šel. Návštěvnost je další věc... Téměř na každém blogu ještě nedávno bylo moje navštěvnost za týden a bla bla... Taky jsem to tak provozovala ale čím jsem starší tak tím více chápu že na tom jestli dneska přijdou dva lidi a zítra třicet.. že na tom ani v nejmenším nezáleží. Dokonce jsem si odstranila počítadlo protože mě nezajímá kolik přijde lidí ale zajímají mě jen jejich názory. Další věc jsou komentáře. Blog se snaží vymoženostma napodobovat weby a jejich funkce ale proč? Vždyť většina HTML kodů co jsem standartně používala na webu tu stejně nefunkujou! Tak proč to všechno? Často na webech taky vidím díky za tolik komentářů! Vždyť o to nejde lidí! Ale vážně!
No a pak další věc! Blog a Web... Desingy na blogu se pomalu ale jistě přibližují webům. Menu Horizontálně to mám i já protože se mi líbí více ale dříve toto vlastně nešlo. Až pak se to začalo dávat do Motta a menu vlevo nebo vpravo se začalo dávat do info. o autorovi aby tam byli i popisky. je toho mnohem více ale už se mi nějak nechce psát tak ahojky!

Úsvit dnešního dne - 1.Den ve škole

20. února 2010 v 22:22 | Lucka
Petra je obyčejná holka co má ráda zvířata i módu a hlavně svého psíka Badyho. Péťa vždy bydlela na vesnici s koňmi, krávami a různým dobytkem. Po té co se její rodiče rozvedli byla Petra nucena odjet se svým otcem do města...


"Dobře, Dobře... Petro to je tvá škola sem teď budeš chodit, určitě si tu zvykneš taky jsem tu vyrůstal..." Snažil se Dominik můj otec povzbudit mou zkaženou náladu.
"Hm! To že jsi tu vyrůstal neznamená že sem musím jít já a že mě jen tak odtáhneš od všeho co mám ráda! Čau." Odvětila jsem a naštvaně odešla na výuku.
Došla do třídy 7.C a sedla si do poslední lavice. Byla taková zastrčená a tak se mi tu celkem líbilo.
Nebyla jsem zvědavá na všechny ty výroky tipu "helé to je ta nová, ježiš ta vypadá!" prostě jsem na to neměla náladu. První hodina zemák, ach jo taková nuda.
Copak nevím kde leží Afrika? No super navíc třídňas takže to bude "Vítám tě tu a blabla" říkala jsem si v duchu. Jakobych to neříkala. "Vítám tě tu. Jsi Petra pokud se nepletu? Nechceš nám říci něco o sobě?" vyzvídal učitel.
"Ne nechci" odsekla jsem a začala si malovat do sešitu. "Dobře chápu že se asi stydíš.
Tak jo je tu nějaký dobrovolník co provede Petru? Nikdo? Tak třeba Viktor!
Provedeš Petru a budeš její průvodce" dokončil proslov učitel.
Po zemáku se ke mně všichni seběhli a mě se udělalo špatně. Viktor koukal tak mile a všechny kolem rozehnal a zeptal se mě jestli nechci vodu. Já mu na to řekla jen že nemám peníze a on zmizel. Pak po dvou minutách vtrhl udýchán do třídy a podal mi vodu. Já na to jenom "Díky. Kolik stála musím ti to vrátit!" To jsem ještě nečekala co přijde. Po škole mě pozval na kolu ale já jsem ho tak drze odmítla. Bylo mi opravdu špatně a strádala jsem protože u mě nebyl můj jediný ochránce. Můj pes Bady! Najednou zazvonil zvonek a stál tam Viki. Já na něj jen že je mi vážně špatně a on že potřebuje pomoct. Rozbušilo se mi srdce co se děje. Sešla jsem k brance a on začal zmateně vyprávět "Hele já-já-já to potřebuju fakt po-po-pomoct"...Byl celý rozklepaný. "Našel jsem psa a slyšel jsem že jsi vy-vy-vy-vyrůstala na farmě. Leží tam úplně bezmocně a je zraněný." dovysvětlil Viktor. "Jo jasně jdem" Když jsem došli na místlo ležel tam...


Celkem hezká písnička :)))

17. února 2010 v 20:09 | Lucka

tak brouzdám po netu a najdu takovou celkem fajn písničku... Učila mě jí jedna moje stašně fajn kamarádka ale už jsem jí neviděla dost dlouho a tak sem tu písničku dám protože Barča mě jí učila opravdu dlouho :D a duet vždycky dopadl hrůzostrašně... Barču jsem jednou potkala na horách tak doufám že se tam zase někdy potkáme :))
Divoké koně
Jaromír Nohavica


1: /: Já viděl divoké koně, běželi soumrakem,:/
Dm Am Dm Am Ddim F
vzduch těžký byl a divně voněl tabákem,
Dm Am Dm Am E7 Am
vzduch těžký byl a divně voněl tabákem.
2: Běželi, běželi bez uzdy a sedla krajinou řek a hor,
sper to čert, jaká touha je to vedla za obzor.
3: Snad vesmír, snad vesmír, snad lístek na věčnost,
naše touho ještě neumírej, sil máme dost.
4: V nozdrách sládne zápach klisen na břehu jezera,
milování je divoká píseň večera.
5: Stébla trávy sklání hlavu, staví se do šiku,
král s dvořany přijíždí na popravu zbojníků.
6: Chtěl bych jak divoký kůň běžet běžet, nemyslet na návrat,
s koňskými handlíři vyrazit dveře to bych rád.
Já viděl divoké koně...

Nově zřízen G-Book

14. února 2010 v 19:38 | Lucka |  ••Oznáms••
Ahoj!
takže jsem nově zřídila •G-Book
zajímal by mě váš názor na něj...
Kdyžtak reakce vepište do G-Booku nebo do komentářů. Za každou reakci budu ráda :))

Textury 0.1

14. února 2010 v 11:54 | Lucka |  •Textury
Takže jsem vyrobila pár texur :)klikni na obrázek a zobrazí se ti textury :)

Eclipse

12. února 2010 v 21:31 | Lucka
Pokračovaní filmu Twilight - 3.díl Eclipse

brouzdala jsem po you tube a našla jsem tohle video. Je tam několik záběrů z prvního dílu... zbytek nevím jestli je všechno ze zatmění ale mě se to video líbí tak ho sem dám :D klik na cč


Vyhodnocení soutěže

12. února 2010 v 15:42 | Lucka |  •Diplomky

Vyhodnocení soutěže

Co je to??

co má být tento obrázek?Odpověď: Klik na CČ


Co je to??

10. února 2010 v 14:04 | Lucka |  •Ostatní
Ahoj! takže je tu první hádanka "Co je to??"
tady je obrázek do komíků napište co to podle vás je.
Kdo bude nejblíže dostane diplom + něco k tomu :cool:

Good Luck


0.1 Na přání

7. února 2010 v 18:47 | Lucka |  •Lauty
Takže tento je pro Dixie.
Vytvořila jsem ho na rychlo tak nevím jestli se líbí ale budu doufat že ano

takže Dixie ten je pro tebe