Červen 2008

SONB

28. června 2008 v 19:10 | lucka (www.shaga.blog.cz) |  Soutěže

přes prázdniny vyhlašuji SONT

1)přezdívka

2)adresa blogu

3¨)co na diplom za účast?


STÁVKA SHAGA.BLOG

27. června 2008 v 21:56 | lucka (www.shaga.blog.cz)
JAK UŽ VŠICHNI TUŠÍTE VYPUKÁ STÁVKA VĚTŠINA BLOGŮ A MEZI NĚ PÁTŘÍM I JÁ A TAK SE CHCI ROZLOUČIT POKUD BUDETE CHTÍT TAK NAFOTÍM SVÉ PRÁZDNINY A DÁM SEM FOTKY!!
KDYŽ BUDU DOMA TAK SEM PŘIDÁM NĚJAKÝ TY ČLÁNKY TAK NA MNE NEZAPOMĚNTE PŘES PRÁZDNINY PA MVVSR!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK PA

diplom od Arrinka+Mishulka

23. června 2008 v 22:21 | lucka (www.shaga.blog.cz)
pro Elisss a lucku .. (společný diplom)
za SONT

diplom pro Kittynka x), a diplom pro mě od ní

23. června 2008 v 22:12 | lucka (www.shaga.blog.cz)

koňské hry-Komm mit den stall!

23. června 2008 v 21:35 | lucka (www.shaga.blog.cz) |  hry
hru Komm mit den stall! koňská hra kde skáčete parkúr je zde jen jedma trať a e těžká pro toho kdo ji hraje poprvé --zde-----

Jak si založit vlastní blog?

23. června 2008 v 15:00 | lu
na internetu si najdeš www.blog.cz 1)
2)
3)

Ostatní

21. června 2008 v 16:42 | lucka
Ostatní co se do menu nevešlo =Djak jsem na tom?

14. června 2008 v 21:44 | lucka (www.shaga.blog.cz)

pony club

14. června 2008 v 11:41 | lucka (www.shaga.blog.cz) |  pony club

PONY CLUB

Ahoj, milovníku koní!

Srdečně vítej na domovské stránce Pony clubu, toho nejlepšího knižního klubu pro holky a kluky, kteří milují koně! Jestli ti taky připadá, že koně jsou ta nejlepší věc na světě, pak jsi tady na správném místě. Je jedno, jestli ty sám koně máš, nebo ne. Protože tady se pořád něco děje. Zajímá tě, co tu najdeš? Pak neváhej a čti dál!
Jak to všechno začalo…
Pony club vznikl před více než 20 lety v Norsku a od té doby se stále rozrůstá. Dnes se už více než 200 000 členů v deseti zemích každý měsíc těší na svůj balíček. V Čechách existuje Pony club od října roku 2005.
Co je to Pony club?
Pony club je knižní klub pro všechny holky a kluky, kteří milují koně (dárky jsou ovšem určeny spíše dívkám). Heslem Pony clubu je 100% koní a 100% zábavy. Pony club ti, pokud budeš chtít, každý měsíc pošle až domů balíček s úžasnými knížkami a užitečnými koňskými dárky.
Balíček od Pony clubuPokud chceš, můžeš každý měsíc dostat balíček od Pony clubu. Každý balíček je plný napínavých knih, které přečteš jedním dechem. Nejnapínavější dobrodružství, nejzábavnější příběhy ze stáje, hrůzostrašné tajemné historky… V některých balíčcích najdeš také užitečné naučné knížky, které napsali praví odborníci, nebo encyklopedie se snovými fotkami krásných koní. Kromě toho najdeš v každém balíčku alespoň tři praktické a krásné dárky s koňskými motivy a jedno skvělé překvapení, které se nikde jinde nedá koupit. Těš se na praktické dárky, které ocení tvůj koník, roztomilé zvířecí mazlíčky, sběratelské karty, překrásné plakáty, trendy šperky a mnohem, mnohem více! Kromě toho dostaneš v každém balíčku Pony magazín, klubový časopis s tipy, triky, vtipy, obrázky, výherními soutěžemi se super cenami, veselými komiksy a super fotkami koní. Pony club je prostě cool!
Jeden klub = mnoho výhod
  • Pony club ti nabízí super dobrodružné knihy o koních a užitečné naučné publikace. Knížky z Pony clubu se jinde nedají koupit - získáš je jen u nás, pohodlně poštou až do schránky a za super výhodnou cenu!
  • V Pony magazínu najdeš každý měsíc soutěže o super ceny, jako je například ohlávka, sada na čištění koní, batoh s rádiem, super bunda... A jednoho dne určitě uspořádáme i soutěž o koně!
  • Pony club ti nabízí dvanáct balíčků ročně se super knihami a krásnými dárky. Můžeš si koupit tolik balíčků, kolik chceš, na rozdíl od jiných klubů tě nenutíme kupovat balíčky všechny. Své členství můžeš navíc kdykoli bez udání důvodů zrušit. A když máš jakýkoli problém, můžeš zavolat na naši horkou linku 235 004 003, kde ti milé operátorky odpoví na všechny otázky a poradí, co máš dělat. Pony clubu můžeš věřit, hraje vždycky fér.

Help I you

13. června 2008 v 19:18 | lucka (www.shaga.blog.cz)
pomoct s desingem nebo se záhlavím ?pomohu vám napiš do koment. co potřebuješ a já to zařídím